Зубні рішення для всієї родини

Promo
27.10.2020 10:43 Корисно

Білосніжна усмішка - це ще не показник здорової ротової порожнини. Стоматологи запевняють: для якісної профілактики карієсу, пародонтозу і особливо темного нальоту на зубах буде потрібно використовувати комплекс спеціальних засобів.

Правильно чистити зуби та мати здорову усмішку навіть без походів до стоматолога допоможуть іригатори.

Що таке іригатор і як він працює

З усіх сучасних засобів, які призначаються для догляду за порожниною рота, найбільш якісними засобами є нові іригатори 2020-2021. Це пластиковий короб, в якому встановлений резервуар для набору рідини. Також у пристрої є шланг і спеціальна ручка, до якої можна приєднати змінні насадки. Бувають компактні іригатори у вигляді габаритної смарт- ручки для встановлення на неї насадок, а також із вбудованим резервуаром для набору рідини.

Основний принцип роботи іригатора полягає в подачі струменя розчину для очищення під певним напором. Струмінь води потрапляє навіть у важкодоступні ділянки ротової порожнини і повноцінно видаляє зубний наліт, дрібні шматочки їжі, а також захищає ясна від шкідливих бактерій.

Види іригаторів та їх насадок

Всі іригатори за технологією подачі струменю рідини діляться на наступні групи:

Імпульсні. Відрізняються впливом слабких гідравлічних хвиль на поверхню зубів. При використанні даного пристрою користувач не відчуває якогось дискомфорту. Завдяки сильним пульсаціям повноцінно видаляється зубний наліт.

Багатоструменеві. Іригатори даного типу відрізняються подачею рівного струменя води під незмінним напором. Дані пристрої застарілі, вони поступаються за ефективністю очищення зубів імпульсним моделям.

Мікробульбашкові. Це іригатори, в яких встановлений повітряний насос. За рахунок цього пристосування рідина або очищена вода з ємності іригатора насичується киснем. Цей показник позитивно впливає на ефективність очищення зубів. Іригатори даного типу користуються сьогодні величезним попитом.

За типом бувають стаціонарні, портативні та водопровідні іригатори. Для повноцінного догляду за порожниною рота рекомендується використовувати іригатор разом з електричної зубною щіткою.

Де купити іригатор

Найкращі іригатори для ефективного догляду за порожниною рота пропонує магазин irrigators.com.ua. У цьому магазині вас також чекають:

- зубні центри та іригатори американської компанії;

- електричні щітки Oral-B з вбудованими таймерами і датчиками тиску;

- відбілюючі пасти для дорослих і дітей, що гарантують дбайливий догляд за зубами;

- комплекти насадок для електрощіток.

Сертифікована продукція кращих європейських і американських виробників - основа асортименту магазину. Для замовлення товарів покупці можуть скористатися кошиком або зв'язатися з менеджерами по телефону. Доставка здійснюється по всій країні, замовлення на суму більше 1000 гривень доставляються безкоштовно.