Це твоє запрошення на паті-гурт DILEMMA в Харкові

07.11.2019 14:04 Культура

Новатори та революціонери сучасної української музики - відомий party-гурт DILEMMA відвідає Харків в рамках всеукраїнського туру та презентації нового альбому #SHALENII! 

Гурт DILEMMA став “Проривом року” за версією всеукраїнської премії “Золота Жар-Птиця”, їх виступ на національному відборі на “Євробачення” з запальним треком “На паті” є найнезабутнішим з усіх конкурсантів, а їх відео-роботи “Камікадзе” , “Майлав” та “Тілом тряси” набирають мільйони переглядів на youtube! 
Нещодавно відбувся реліз ще одного кліпу DILEMMA - “Шаленій”, містичного та сексуального екшну, який був знятий у справжній покинутій київській лікарні. У кадрі артисти дуже натурально перетворилися на лікарів та пацієнта, а глядачі розцінили це як абсолютно нетипову для українського шоу-бізнеса відео-роботу.

- Глядач дивується, тільки від того, коли потрапляє на наш концерт, через 3 пісні - все! Він під кайфом, під суперпозитивним, танцювальним, вибуховим кайфом. Хіба не так повинно бути на концертах гурту, який виконує розважальні пісні ?  Глядач повинен отримати насолоду і запам'ятати цей концерт надовго, і самий що не на є правильний спосіб так зробити - це увірватися з усіма руками і ногами в нашу хвилю на концерті, якщо ти так зробив - все! Ти приречений на незабутній концерт, - каже фронтмен гурту DILEMMA Джей Бардаченко.

Гурт вже встиг проїхати багато міст України з презентацією альбому та шаленими концертами, наступна зупинка - місто Харків, 14 листопада, клуб "Місто”!

Квитки на kontramarka.ua та у касах міста.