Чим дивуватиме галерея "Бузок". В. Маренич розповіла про основні "фішки" (ФОТО)

08.04.2013 08:36 Культура
фото Катерини Терещенко фото Катерини Терещенко

У Харкові з’явився інформаційно-виставковий центр «Бузок». Окрім оснащення найсучаснішими передовими технологіями, новий мистецький осередок буде дивувати незвичайними заходами.

Приміщення колишньої галереї «Маестро» відтепер представляє собою мультифункціональну виставкову залу з квітковою назвою. Розділення простору на декілька робочих зон дозволяє проводити тут брифінги, презентації, концерти, майстер-класи і творчі зустрічі.

- Кожна галерея та виставкова площа має, мабуть, відрізнятися своєю "фішкою". Якщо галерея Фельдмана має свої технічні особливості, а муніципальна, наприклад, має багаторічні традиції, то нам, мабуть, складно було б чимось здивувати, пропонуючи тільки певні площі для робіт, - розповідає кореспонденту «СК» начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич. - І ми замислилися, що в історії розвитку культури та мистецтва в нашому місті мешкали і мешкають дуже багато творчих династій, які з покоління у покоління передають свої досвід та вміння.

Одна з таких династій харківських художників отримала почесне право своєю виставкою розпочати роботу «Бузку». Імена родини художників Вачагана Норазяна і Євгенії Моргулян, а також їхньої доньки та зятя відомі сьогодні не тільки в Україні, але й за її межами. Незважаючи на те, що роботи у кожного з членів родини різні, поекспериментувати зі співіснуванням на одній стіні робіт різних поколінь та презентацією їх у зовсім новому місці всі четверо художників погодились одноголосно.

- Запрошення виставлятися у цьому виставковому центрі було для мене несподіванкою. І я спеціально не встигла підготувалася. Тому цю виставку можна назвати збірною, я взяла роботи, що знаходились в мене на телестудії, - розповідає художник театру і телебачення Євгенія Моргулян.

Майже кожен сантиметр виставкового центру чимось задіяний. Так, у невеликій кімнаті, що знаходиться в глибині приміщення, щонеділі будуть проходити майстер-класи для дітей та дорослих за різними напрямами. А вже досвідчені митці зможуть демонструвати свої творчі здобутки у «Бузку» по середах. У часи проведення фестивалю «Харьковская сирень» у інформаційно-виставковому центрі буде представлена серія фоторобіт, присвячена подіям усіх чотирьох років існування фестивалю.

Катерина Терещенко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта