День слонів відзначать в Харкові

15.06.2016 14:48 Культура
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
У Харківському зоопарку 18 червня пройде день слонів.

У програмі свята - частування слонів, розповідь про слонів, проблеми їх збереження та значення зоопарків в цій справі (біля вольєра Тенді). Також пройдуть концерт-вітання дитячих художніх колективів (біля статуї Ганеші) та виступ юннатів.

Для дітей проведуть вікторину з призами «Все про слонів», майстер-клас з виготовлення слоників з пластиліну, ігри з клоунами. Протягом усього дня відвідувачі зможуть ознайомитися з фотовітриною «Дивовижні слони» біля будівлі адміністрації зоопарку, - повідомили на сайті Харківської міської ради. 
 
Початок свята - об 11:00 біля Будинку слонів.

В Україні азіатські слони представлені лише в трьох зоопарках - Харківському, Одеському та Київському. Харківський зоопарк - перший, в експозиції якого в 1925 році з'явилися азіатські слони. Зараз в зоопарку мешкають два слони - слониха Тенді, яку 2000 року привезли з Одеси, і слон Аун Нейн Лей, якого в 2002 році передали з голландського зоопарку в рамках «Європейської програми зоопарків зі збереження і розведення рідкісних видів тварин», - розповіли в прес-службі Харківського зоопарку.

Микола Мельник

Автор: Менеджер сайта