Дівчина з Харкова стала першою красунею Донбаса (ФОТО)

27.06.2012 13:22 Культура

Переможницею Всеукраїнського конкурсу краси «Міс Донбас OPEN 2012», фінальне шоу якого пройшло 26-го червня, стала Христина Опаріна, 20-річна харківська студентка.

Фінальне шоу «Міс Донбас OPEN 2012» було включено в програму заходів міста, що приймає Євро-2012, і пройшло напередодні півфінального матчу європейської першості з футболу. Саме тому організатори вирішили задіяти в шоу не 25-30 учасниць, як зазвичай, а 16 - за кількістю команд-учасниць ЄВРО-2012. В одному з виходів конкурсантки з'явилися на сцені в стилізованих національних костюмах країн.

Переможниця Христина Опаріна вийшла на сцену в костюмі Україні - так що наша країна без перемог на Євро-2012 не залишилася.


Свіжоспечена володарка титулу «Міс Донбас OPEN 2012», що переходить корони і ключів від автомобіля відразу після церемонії поспілкувалася з журналістами.

Вона зізналася, що у неї вже є водійські права, але машину водить вона поки неважливо, так що на перших порах їй може знадобитися допомога. У Харкові Христина живе останні чотири роки, а родом вона із Запоріжжя.

Це не перша перемога Христини Опарін на конкурсі краси. Вона вже перемагала в Національному телепроекті «Королева України», який виходив на Першому Національному, а також представляла Україну на конкурсі «Міс Земля-2011», де увійшла до першої десятки. Конкурс «Міс Донбас OPEN» Христина вважає престижним і не виключає, що після перемоги в ньому припинить змагатися за титули.
Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта