До Харкова їде Джаз-кабаре

16.10.2014 09:00 Культура
фото надане організаторами концертного туру фото надане організаторами концертного туру

19 жовтня о 19.00 у Харківському державному академічному українському драматичному театрі ім. Шевченка відбудеться концерт Великого туру ДЖАЗ-КАБАРЕ ОЛЕГА СКРИПКИ.

Цієї осені вишуканий джаз у виконанні Джаз-Кабаре Олега Скрипки почують в різних регіонах України.  Концертний тур, запланований в 6 містах, розпочався виступом в столичному Національному Палаці Мистецтв “Україна” на початку жовтня.


Джаз-оркестр «Забава» – це створений Олегом Скрипкою своєрідний український «all star band», колектив солістів-віртуозів, складений з кращих вітчизняних джазових та рок-музикантів, жанрова унікальність якого в Україні сьогодні є беззаперечною.


     «Наша мета – започаткувати в Україні вже добру знану в світі традицію вечорів джаз-кабаре, де панує атмосфера відкритості та  елегантності. Сторіччя тому кабаре було аналогом сучасних модних клубів та тусовок, а музична складова концертів гармонійно поєднувала такі тодішні актуальні напрямки, як традиційний джаз, міський романс та оперета, – розповідає Олег Скрипка. – Пізніше в рамках жанру була сформована естетика бродвейських мюзиклів, різноманітних еротичних шоу та навіть рок-н-ролу, адже саме з кабаре пішла традиція «танців на п’яних столах». Ось чому саме сьогодні, у часи шаленої еклектики, мені здалось надзвичайно цікавим спробувати відродити цей жанр, але вже за допомогою сучасних музичних форм».


     Перше відділення шоу-програми складається з пісень корифея української естрадної пісні 30х-40х років Богдана Весоловського, які увійшли до нового сольного альбому Олега Скрипки «Жоржина». Свого часу під цю музику витанцьовувала вся галицька та буковинська молодь, а тепер  меломани з усієї України матимуть змогу й собі насолодитись витонченістю та світлим гумором пісень нашої музичної спадщини.


У другому відділенні прозвучать «вічнозелені» світові та українські шлягери («Fever», «Tombe La Neige», «Hotel California», «Черемшина» тощо), а також найвідоміші хіти ВВ («Весна», «Танці», «День Народження») в несподіваних джазових обробках.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта