Фестиваль бардівської пісні пройде на Харківщині цими вихідними

08.09.2015 07:11 Культура
Фото: kh.vgorode.ua Фото: kh.vgorode.ua

11-13 вересня на Чугуївщині відбудеться традиційний фестиваль авторської пісні «Осінній Есхар».

Він має на меті популяризацію бардівської пісні та виявлення й підтримку талановитих авторів і виконавців. Фестиваль пройде під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Райніна.

Основні заходи відбудуться з 11 по 13 вересня на березі річки Сіверський Донець у Фігуровці, на базі відпочинку «Політехнік», а переможці конкурсу матимуть змогу виступити на гала-концерті у малому залі Харківського театру опери і балету.

Свято поезії і пісень під гітару складатиметься з двох етапів: перший тур – відбір учасників конкурсу у форматі «бардівська пісня та поезія», другий – виступи у номінаціях «Автор пісні», «Автор віршів», «Ансамбль», «Виконавець», «Поет», «Дебют», «Юний бард».

«Насичена програма фестивалю включає заходи, які дозволять любителям поезії та авторської пісні почути кращі зразки жанру, відомим авторам – показати своє мистецтво, а початківцям – отримати професійну пораду й оцінку своєї творчості. І все це в неофіційній обстановці, атмосфері взаєморозуміння, доброзичливості й душевного тепла», - обіцяють організатори.

Кіра Малежик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта