Історик моди Васильєв оцінив стиль харків'янок

18.03.2013 08:52 Культура
фото Катерини Терещенко фото Катерини Терещенко
Поява відомого модного діяча, колекціонера, театрального художника та телеведучого Олександра Васильєва на будь-якій публіці – завжди свято.

Розкіш у манерах та мові, притаманна Васильєву, робить навіть звичайне інтерв’ю повноцінною fashion-лекцією. Про сучасні тенденції моди у світі та Харкові маестро розповів під час відвідування одного з модних заходів нашого міста.

- Ви хочете все найкраще і одразу. Ви знаєте, у яке б місто я не приїхав, мене завжди питають одне і те саме: «А правда, що у нас найкраще одягнені і стильні жінки?» Але запам’ятайте: сьогодні глобалізація, яка не дозволяє жінкам будь-якого міста пострадянського простору зберігати індивідуальність. Тому що всі марки, які представлені у торгівельних центрах вашого міста, у такій же мірі представлені в Лондоні, Парижі та Барселоні. Тобто тут питання не в тому, у що ви одягнені, а як ви це комбінуєте. А комбінуєте ви, як правило, згідно 60% кількості жінок та 40% чоловіків. В Україні, як і в Росії, жінки виглядають гіперсексуально, тому що це найбільша можливість для жінки одразу потрапити у іншу соціальну категорію ціною своєї зовнішності та тіла. У країнах Заходу все по-іншому. ХХІ сторіччя не вимагає від жінки провокувати чоловіків на кожному кроці глибиною декольте, довжиною ніг. У Харкові, як і в інших пострадянських містах, жінкам притаманне бажання подобатись (у Донецьку та південних містах України цей показник взагалі зашкалює).

Катерина Терещенко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта