Харків'яни вшанували пам'ять Кузьми Скрябіна (ФОТО)

Харків'яни вшанували пам'ять Кузьми Скрябіна (ФОТО)

Десятки місцевих жителів, незважаючи на противну погоду, прийшли до пам'ятника Незалежності на площі Конституції, щоб вшанувати пам'ять Андрія Кузьменка, який загинув у автокатастрофі рівно рік тому.

2 лютого по всій Україні пройшла акція «Рік самотності», присвячена першій річниці з дня загибелі музиканта, і Перша столиця теж не стала винятком. Десятки харків'ян різного віку запалили лампадки та свічки, виклавши з них ім'я «Кузьма». Крім цього присутні виконували хіти лідера групи «Скрябін».
Деякі фанати музиканта вшанували пам'ять Андрія Кузьменка не тільки своїм візитом на вечір пам'яті, але й прагнуть, щоб одна з вулиць міста називалася на честь музиканта. І перші кроки назустріч бажаному вже зроблені.

– Я подав петицію в Харківську міськраду, щоб у нашому місті з'явилася вулиця Кузьми Скрябіна. Поки з потрібних 5000 голосів трохи менше ніж за 10 днів проголосувало близько 700 осіб. Вважаю, що наше місто заслуговує на дану вулицю, і я був дуже радий, якщо б це сталося, тому закликаю харків'ян, яким небайдужий Кузьма, підтримати цю петицію, – розповідає Дмитро Черненко.

 

Олександр Гаркавець

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ
Автор: Менеджер сайта