Малюнки про майбутнє України. Дітей запрошують на конкурс та майстер-класи

08.04.2015 14:55 Культура

Діти зі всієї України можуть намалювати своє бачення майбутнього нашої Батьківщини та відправити малюнки на конкурс.

7 квітня 2015 року розпочався прийом робіт для участі у конкурсі-фестивалі дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей».

Організатори заходу запрошують до участі мрійників старшого, середнього та молодшого шкільного віку з усіх куточків України.

Завдання для учасників – зобразити нашу країну такою, в якій вони хотіли б жити.

Кількість малюнків від одного учасника необмежена. Прийом робіт триватиме до 7 липня. У серпні журі конкурсу відбере найкращі роботи, автори яких стануть призерами Конкурсу-фестивалю.

100 найкращих дитячих робіт, відібраних Журі, візьмуть участь у виставці, організованій в Києві до Дня незалежності України 24 серпня 2015 року. Їхні автори будуть відзначені дипломами Конкурсу-фестивалю та цінними подарунками.

30 авторів будуть запрошені до Києва для участі у майстер-класі всесвітньо відомого художника Джамаля Бадвана, а також для спільного творення найбільшої дитячої картини, яка увійде до книги рекордів України.

Автори 10 найкращих малюнків отримають можливість представити свою творчість на міжнародній арені в рамках закордонної поїздки, яку організує Оргкомітет конкурсу наприкінці 2015 року.

Конкурсні роботи необхідно надіслати разом з фотографією автора поштою на адресу: Благодійний фонд "Омріяна Країна", бул. Дружби Народів, 9, м. Київ, 01042. Всі малюнки мають бути підписані на звороті із зазначенням: імені та прізвища автора; віку; домашньої адреси та контактного телефону автора чи батьків.

Детальні умови Конкурсу-фестивалю – на сайті www.mriyafest.org 

Автор: Администратор сайта