Масляна на Коропових хуторах: посадовці прагнули до конкурсів, а умільці встановлювали рекорди (ФОТО)

16.03.2013 16:06 Культура
фото Віктора Кочетова фото Віктора Кочетова

Сьогодні в с. Коропове Зміївського району відбулося свято «Масляна на Коропових хуторах».

У святкових заходах взяли участь заступник голови ХОДА Євген Савін, перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко, голова Зміївської РДА Ваграм Гулян та інші.

Євген Савін привітав присутніх зі святом та наголосив, що проводи зими на Коропових хуторах стали вже традиційними, масові гуляння проходять тут уже утретє. За словами заступника губернатора, свято на Коропових хуторах вийшло за межі районного та має вже обласне значення.

Євген Савін розповів, що на святі представлено найбільше на Слобожанщині «Ярило» з млинцями, які спекли спеціально для свята різні підприємства у всіх кінцях Харківської області. «Ярило» займає площу 5 кв. м і складається з 600 млинців.

За словами заступника губернатора, протягом години це святкове блюдо буде передано до Зміївського дитячого будинку.

Сам Євген Савін пообіцяв журналістам взяти участь у спортивних конкурсах, яких дуже багато запланували організатори свята.

Олена Олешко також привітала присутніх, побажа весняного тепла та родинного затишку та сказала, що сьогодні після свята вдома вона куштуватиме млинці, що спекла її невістака. Адже сама Олена Петрівна працює і не має часу пекти млинці.

Новопризначений голова Зміївської РДА Ваграм Гулян побажав гостям свята якнайшвидшого приходу теплої весни, а також нагадав, що завтра, 17 березня, прощена неділя, а тому є нагода просити вибачення у близьких та рідних за увесь рік і увійти у весну зі спокоєм у серці.

Масляну святкували приготуванням млинців, катанням на конях, різними конкурсами, майстер-класами та атракціонами.

У руслі Сіверського Дінця відбулося змагання для любителів зимового купання, радували гостей виставка народних промислів, безліч торгових майданчиків, пісні і танці кращих фольклорних колективів Харківської області.

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта