Міжнародний мотопробіг стартував в Харкові

Міжнародний мотопробіг стартував в Харкові

Фото із соцмережі

Проект реалізується Департаментом міжнародного співробітництва Харківської міської ради та харківським мотоциклетним клубом «БМВ Моторрад Клуб Україна».

Міжнародний мотопробіг «Побратимське колесо» стартував сьогодні, 24 червня, з Харкова.

Як повідомили організатори, цей мотопробіг став продовженням традиції, що виникла в 2010 році, коли місто Харків за активну міжнародну діяльність і просування ідей європейської єдності отримав найвищу нагороду Ради Європи - Приз Європи. Тоді в рамках проекту «Побратимське колесо» кращі учні харківських шкіл, представники шкільного самоврядування вперше здійснили автобусну поїздку по містах-побратимах Харкова, - передає сайт Харківської міської ради.

У цьому році «Побратимське колесо» вперше проходить на мотоциклах. У польському місті-партнері Варшаві і німецькому місті-побратимі Нюрнберзі учасники мотопробігу влаштують виставку фотографій сучасного Харкова, проведуть зустрічі в меріях, установлять контакти з місцевими мотоклубами для подальшої реалізації спільних проектів.

«Наше завдання - донести до жителів наших європейських міст-побратимів, що, незважаючи на складну зовнішньополітичну ситуацію навколо нашої країни і проблеми в двох східних регіонах, Харків - це мирне, безпечне і гостинне європейське місто, яке продовжує розвиватися і завжди готове приймати наших європейських друзів з українською привітністю і гостинністю», - зазначили організатори.

Мотоциклісти відвідають Варшаву, Берлін, Нюрнберг, Грац (Австрія) та інші міста. До Харкова учасники мотопробігу повернуться 7 липня.

Микола Мельник

Автор: Менеджер сайта