На День народження Клубу юних натуралістів Фельдман Екопарк приготували 60 тисяч вареників (ФОТО)

На День народження Клубу юних натуралістів Фельдман Екопарк приготували 60 тисяч вареників (ФОТО)

Клуб юних натуралістів Фельдман Екопарк відзначив День народження. Одній з найчисленніших організацій юннатів в Україні виповнилося три роки.

"З кожним роком велика сім'я Клубу юних натуралістів стрімко розширюється: все починалося з двадцяти дітей, а сьогодні - їх більше 400. І це зовсім не межа, ми відкриті для всіх бажаючих поповнити лави юних природознавців і раді кожній дитині", - зазначає народний депутат України, засновник екопарку Олександр Фельдман.

Діти Клубу юних натуралістів - неодноразові призери всеукраїнських олімпіад та конкурсів.

"Я радий, що інтереси дітвори збігаються в Фельдман Екопарк. І зовсім не важливо - юннати це чи художники або архітектори молоді. Має значення те, що вони цілком віддані улюбленій справі: тут вони духовно збагачуються і стають добрішими», - підкреслює Олександр Фельдман.До дня народження представники всіх юннатських напрямків - Кінного комплексу, Театру дітей і тварин та Клубу юних натуралістів підготували творчі номери за участю чотирилапих помічників. На головній площі Фельдман Екопарк пройшли театральні вистави і танцювальний флеш-моб. У свою чергу іменинники отримали подарунки, а для найменших дослідників природи організували церемонію посвячення в юннати.

Як і будь-яке свято, цей маленький ювілей не обійшовся без смачних частувань, адже він збігся ще з трьома "ситними" святами - Міжнародним днем кухаря, Днем працівників харчової промисловості та Днем солодощів в США. Всі бажаючі могли покуштувати одну з кращих страв української національної кухні. Спеціально до свята було приготовлено 60 тисяч вареників.

Вся анімаційна програма також була присвячена їжі і її приготуванню, а у фіналі святкування гості Фельдман Екопарк зайнялися чарівною консервацією. Діти і дорослі писали найпотаємніші мрії і ховали в банку бажань. Вона була законсервована з думками про те, що все загадане неодмінно збудеться до відкриття банки наступного жовтня.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ