На вихідні у Харкові - Казанова та Чіполліно

14.03.2014 10:33 Культура
http://www.kharkov.info/ http://www.kharkov.info/
Культурне життя Харкова триває, а тому на глядачів чекає ряд спектаклів, вистав та музичних подій, а також одна прем'єра.

Тож 15 березня та 16 березня о 18.00  у Харківському державному академічному театрі ляльок відбудеться прем’єра.

Венеціанський карнавал за творами М. Цвєтаєвої і Дж. Казанови. Улюбленець жінок, пристрасний прихильник, умілий коханець, чоловік-свято, що запаморочив голови сотням жінок. Ім’я його стало прозивним у віках. Але зараз, далеко від батьківщини, у в’язкому кімнатному присмерку давнього замку, старий, самотній, висміяний Казанова один на один зі своїми спогадами, що мигкотять за вікном. Він занурений у роздуми: чи була в його житті хоч краплинка справжнього кохання, що пече своєю щирістю й істинною глибиною? Десь там, у вихорі венеціанських карнавальних масок спливає відкрите обличчя тієї, в чиїх руках виграє ключик від серця Казанови.

У Харківському театрі для дітей та юнацтва 15 березня об 11.00 – «О чем рассказали волшебники», В. Коростильов. Це весела казка для найменших, але можуть бути присутні й батьки. У далекій Африці тяжко захворіли мавпи. Хто зможе допомогти? Звісно, це всім відомий Лікар Айболить. Разом з усіма помічниками він вдається у захопливу подорож, щоб урятувати нещасних мавп.

16 березня об 11.00, 14.00 у цьому ж театрі – «Русалочка», Н. Гарнет. Лірична феєрія на 2 дії. Яскрава вистава з чарівною музикою, танцями і барвистими костюмами. Дія відбувається у підводному царстві, у світі фантастичних риб і тварин. Головна героїня, русалка Аріель, пішла наперекір своїй природі й полюбила земного чоловіка – принца Еріка. На відміну від казки Андерсена, у вистави – щасливий фінал.

Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. В. Лисенка запрошує глядачів 15 березня о 19.00 на концерт у Музичному салоні «Улюблені арії». 

16 березня об 11.30 – балет К. Хачатуряна «Чіполліно». Прем’єра спектаклю у виконанні Дитячого балетного театру відбулася у 1997 році у Великому залі ХНАТОБу. Яскрава цікава хореографія видатного балетмейстера Генріха Майорова, оригінальність і виразність пластичних образів, що відтворюють характери героїв казки Джанні Родарі, у поєднанні з чудовою музикою Карена Хачатуряна забезпечили спектаклю успіх на сценах Харківського театру опери та балету, Київської національної опери, в театрах України, Росії, Іспанії, Тайваню і Єгипту. 

Харківський державний академічний український драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка запрошує 15 березня о 18.00 на романтичну комедію на 2 дії «Продавець дощу» Річарда Неша. Персонажі вистави знемагають від посухи. Більше за всіх страждає Ліззі, закохана у переконаного холостяка. Та з’являється хтось на ім’я Білл Старбак, який називає себе продавцем дощу... Це романтична сценічна історія, що дарує кожному глядачу позитивні емоції, а головне – надію на здійснення простого людського щастя.

16 березня о 19.00 тут же відбудеться трагікомедія на 2 дії «Королева краси» Мартіна МакДонаха. Шпильки, підкопи, неприхована брехня перетворюють дім, у якому мешкають мати й незаміжня дочка, на божевільню. Саме в такий спосіб вони, залежні одна від одної, здійснюють свій самозахист. За постійними сварками обидві ніби не помічають плину часу. Раптом до їхнього містечка приїжджає чоловік, у якого дочка закохана ще з юнацьких років. Він пропонує їй, своїй королеві краси, спільне життя у далекій країні. Та чи вистачить у неї здатності бути щасливою?

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта