Наукові програми Feldman Ecopark почали роботу в Грузії

11.09.2014 06:00 Культура
maryfrost77.diary.ru maryfrost77.diary.ru

Співробітники Центру реабілітації кажанів Feldman Ecopark повернулися з експедиції до Грузії, яка пройшла в рамках міжнародного проекту «Транскордонне співробітництво у вивченні міграцій рукокрилих в Східній Європі і Чорноморському регіоні» з липня по вер

«Мета поїздки - дослідити зв'язок між ареалами розмноження, пунктами міграції та місцями зимівель популяцій кажанів в Східній Європі, і зокрема в регіоні Чорного моря», - розповів представник Центру реабілітації кажанів Feldman Ecopark, кандидат біологічних наук Антон Влащенко.

Харківські зоологи працювали спільно з колегами з України, Грузії, Туреччини та Румунії, а також із співробітниками UNEP / EUROBATS та Інституту зоології Лейбніцкой асоціації (Берлін, Німеччина).

Дослідження пройшли на території 5 локацій в західній, східній, північній та центральній Грузії. В результаті було виловлено понад 200 летючих мишей 22 видів. Після взяття проби їх відпустили в природу.

Нагадаємо, що Центр реабілітації кажанів Feldman Ecopark почав роботу в грудні 2013 року і за цей час встиг завоювати міжнародне визнання. Так, доповідачі від Feldman Ecopark зайняли перше місце в напрямку «Кращий екоосвітньої і природоохоронний результат» на Міжнародній 23-й загальнопольської конференції з рукокрилих. Секретаріат міжнародної організації UNEP / EUROBATS в травні 2014 висловив подяку команді Feldman Ecopark за діяльність по збереженню кажанів і освітню роботу серед населення.

У березні 2014 року в природу були випущені більше 500 кажанів, врятованих за зиму співробітниками ЦРР Feldman Ecopark.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта