Ніч музеїв у Харкові: куди піти, що подивитись. Афіша

13.05.2014 08:19 Культура

Цього року загальноєвропеййська акція Ніч музеїв у Харкові відбудеться 17 травня у суботу 18.00–24.00.

 У ніч із суботи на неділю більшість харківських музеїв, мистецьких галерей та інших майданчиків працюватимуть. І ще й як! У рамках акції Харківський художній музей запрошує всіх охочих взяти участь у конкурсі-пленері «По бекетовських місцях. Раднаркомівська вулиця».

Головний приз – персональна виставка робіт у Харківському художньому музеї в межах арт-проекту «Митці майбутнього». За умовами конкурсу, кожен учасник пленеру виконує одну роботу на задану тему, техніка виконання і розмір робіт будь-які. Усі учасники пленеру отримують право на безкоштовне відвідування експозицій і виставок Харківського художнього музею. Крім того, в музеї розкажуть 10 невідомих історій про твори з колекції ХХМ, проведуть майстер-клас з мистецтва «орігамі», концерт дитячих колективів «10 музичних привітань» та концерт учасників арт-проекту «Натхнення». А також презентують арт-проект «Харківські дворики» та нагородять переможців конкурсу «Портрет одного дому».

У галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного центру культури і мистецтва відвідувачі зможуть побачити процес створення художніх творів, почути живу музику і стати свідками перформансу. У галереї «Мистецтво Слобожанщини» під час проведення міжнародної акції «Ніч музеїв» експонуватиметься четверта виставка викладачів і студентів Харківського художнього училища «Дарую майстерність». А на майданчику перед входом до галереї розгорнеться арт-дійство: з 19.00 – створення картини-експромту на тему «Ніч у музеї». 20.00–21.00 – Творче об’єднання «Яскросвіт» представить концертну програму: популярні музичні композиції з репертуару вітчизняних і зарубіжних виконавців, майстра художнього слова. 21.00–22.00 – Живий театр «Босоногі» з музично-поетичним перформансом за мотивами твору Лесі Українки «Лісова пісня». 22.00–23.00 – Виступ Харківського рок-клубу. Всі заходи проходитимуть перед входом у галерею «Мистецтво Слобожанщини».

Харківська державна академія дизайну та мистецтв представить виставку художніх робіт, присвячених темі єдності України. До виставки долучитися можуть усі охочі. Організатори приймають роботи (плакати, графіку, живопис, інсталяції) а також закликають будь-якими іншими способами взяти участь у їх ночі музеїв: наприклад, виступити з музичним або сценічним твором перед аудиторією. Заходи відбудуться з 19.00 до 23.00 у галереї «Академія».

Тамара Кіч, матеріал з газети "Слобідський край" №57 від 13.05.2014

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта