Новий Будинок культури побудують у Красноградському районі

19.11.2013 12:47 Культура
http://den82.ucoz.ru/ http://den82.ucoz.ru/

Приміщення для Будинку культури і спортивної зали планують побудувати у селі Наталине.

У селі Наталине планується побудувати приміщення для Будинку культури і спортивної зали
Територіальна громада має проявляти активність у вирішенні своїх проблем. Таку думку висловив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час брифінгу за підсумками робочої поїздки до Красноградського району.

Він зазначив, що село Наталине досить велике, близько 5 тисяч жителів. Дуже важливо, що місцева територіальна громада не сидить склавши руки, а активно займається розвитком свого населеного пункту. Жителі зберігають те, що дісталося від попереднього керівника, модернізують, і намагаються покращувати умови для дітей. Губернатор підкреслив, що для тих, хто щось робить і прагне розвиватися, в якості заохочення завжди будуть створюватися особливі умови.

- У цьому населеному пункті є дуже велика проблема – немає Будинку культури і нормальної спортивної зали, де могли б займатися як учні школи, так і всі охочі. Ми обов'язково будемо будувати тут приміщення, яке допоможе нам покращити умови для занять спортом і створити місце, де діти будуть займатися творчістю. Саме на це направлені і соціальні ініціативи Президента "Діти - майбутнє України". Сподіваюся, що через рік – півтора ми приїдемо відкривати нову будівлю, яка довгі роки служитиме жителям цього населеного пункту, – заявив Михайло Добкін.

Джерело: ХОДА
Автор: Администратор сайта