Новий рік та Різдво у Харкові: програма заходів

11.12.2017 18:07 Культура
Фото:  Comments.UA Фото: Comments.UA
11 грудня було затверджено план основних заходів з нагоди святкування Нового, 2018 року, різдвяних свят та організації відпочинку дітей у дні зимових шкільних канікул у Харкові.

19 грудня о 17:00 на площі Свободи відбудеться відкриття головної ялинки міста. Цього ж дня в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького, Харківському муніципальному культурному центрі, палацах дитячої та юнацької творчості, школах мистецтв, бібліотеках пройдуть дитячі свята з нагоди Дня святого Миколая.

З 22 грудня серію новорічних вистав для дітей відкриють у Харківському театрі музичної комедії, а з 25 грудня — у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка.

24 грудня відбудеться відкриття ялинки в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького. Для відвідувачів парку підготували безліч святкових заходів з нагоди святкування Нового року, Різдва Христового, а також дитячі розважальні програми на час зимових канікул.

31 грудня харків'ян запрошують на площу зустріти Новий рік. Святкова програма проходитиме з 23:00 до 2:00 1 січня. Про це повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

Крім того, в районах міста пройдуть дитячі майстер-класи, спортивні турніри, фестивалі та книжкові виставки.

Микола Мельник