Остання гастроль у Харкові. Янко везе свій оркестр до Європи (ФОТО)

11.12.2013 14:04 Культура
фото Віктора Кочетова фото Віктора Кочетова

Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії з 17 грудня до 9 січня відвідає з гастролями Європу.

Як повідомляє сайт філармонії, до гастрольного туру увійшли міста країн Бенілюксу: Бельгії, Королівства Нідерландів та Великого Герцогства Люксембург.

У супроводі оркестру європейській публіці покажуть балети Петра Чайковського «Лебедине озеро», «Лускунчик» і «Спляча красуня». Диригуватиме директор - головний диригент Харківської філармонії Юрій Янко.

«У 2014 році нас готові прийняти Івано-Франківськ, Донецьк, Кіровоград, Одеса. У січні наш колектив на запрошення адміністрації Івано-Франківської області виступить з концертами в цьому регіоні, а 22 січня - в День соборності України - у нас буде сольний концерт. Зараз ми також готуємося до другого зонального туру найбільшого хореографічного конкурсу ім.Павла Вірського. У ньому беруть участь всі професійні колективи України, і відбудеться він у лютому в Харкові. У березні - виступ у Бєлгороді, в квітні - великий гала-концерт з Василем Зінкевичем у Києві», - художній керівник ансамблю Борис Колногузенко.

Відзначимо, що до складу симфонічного оркестру філармонії входить понад 100 музикантів. Щорічно оркестр дає близько 40 виступів на домашній сцені.

БІЛЬШЕ ФОТО З РЕПЕТИЦІЇ ОРКЕСТРУ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Автор: Администратор сайта