Парад ботанів та хвостів відбувся у парку ім. Горького (ФОТО)

25.01.2013 14:46 Культура
фото Віктора Кочетова фото Віктора Кочетова
День святої Тетяни, покровительки студентів, сьогодні вперше відзначають в оновленому Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького у Харкові.

Свято стартувало першим в історії студентської столиці України гумористичним парадом «ботанів», «знайок» та «заучок» Харкова. У параді взяли участь команди «ботанів» і вболівальників найбільших харківських вузів.

Як повідомили у прес-службі Харківської міськради, після ходи на головному майданчику, біля колеса огляду, пройшла презентація команд ВНЗ. Також студенти взяли участь у веселому флешмобі «ботанів» проти «хвостів». Учасників конкурсів оцінить журі, після чого переможці отримають проїзні картки, за допомогою яких вони зможуть покататися на атракціонах парку.

- Насправді ніхто не залишиться без призу, тому що у нас безліч номінацій конкурсу. «Ботани» є гордістю кожного вузу, і сьогодні в парку у них є можливість показати свою творчу сторону, - зазначила радник міського голови Вікторія Лукашова.

БІЛЬШЕ ФОТО З ПАРАДУ БОТАНІВ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Вона повідомила, що в святі беруть участь більше 250 студентів 14 університетів міста.

Також сьогодні відвідувачів парку на ретро-майданчику очікує «Тетянин квест». На центральній площі проходить конкурсна програма, а ввечері відбудеться святкова дискотека.

Автор: Администратор сайта