ПТУшники Харківщини показали, на що здатні (ФОТО)

29.03.2013 08:11 Культура
фото Віктора Кочетова фото Віктора Кочетова
ПТУ Харківської області похизувалися результатами навчання та праці своїх учнів під час виставки «Робітнича професія – запорука сталого розвитку економіки Харківщини» відбулось у спортивному комплексі НТУ «ХПІ».

Усі, хто завітав на свято, мали змогу оглянути виставку технічних досягнень та декоративно-прикладної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів та отримати інформацію про заклади профтехосвіти Харківщини, повідомляє прес-служба облради.

Особливо багато цього року представлено стендів із кулінарії та перукарського мистецтва.  

УСЕ ЦІКАВЕ, ЩО РОБЛЯТЬ УЧНІ ПТУ, ДИВІТЬСЯ ТУТ

Крім того, фахівці служб зайнятості розповідали молоді про різноманітні професії, якими можна оволодіти, навчаючись у ПТУ. Біля стендів Харківської служби зайнятості скупчилося надзвичайно багато майбутніх випускників ПТУ.


У Харківській області сформована мережа професійно-технічних навчальних закладів, яка забезпечує підготовку кваліфікованих робітників для потреб економіки регіону. Професійну освіту надають 53 державних професійно-технічних навчальних заклади. Підготовка кваліфікованих робітників здійснюється за 19 напрямами та видами економічної діяльності та 121 професією.

Автор: Администратор сайта