Рейтинг найкращих міст Європи для туристів. Пріоритети змінилися

11.04.2013 07:31 Культура
http://proftour.com.ua http://proftour.com.ua
Незалежна некомерційна організація фахівців і споживачів European Consumers Choice склала список кращих туристичних напрямків 2013 року.

Оцінка міст і напрямків велася за допомогою тритижневого онлайн-голосування. Всього було відібрано 20 міст, які боролися за звання кращого туристичного напрямку Європи 2013 року, повідомляє Кореспондент.

Перше місце в рейтингу в підсумку дісталося турецькому місту Стамбулу. Це єдине місто на планеті, де так тісно сплелися культури Заходу і Сходу. Стамбул цікавий туристам саме цією своєю унікальною особливістю.

Лісабон, який відстав від переможця всього на 439 голосів, посів друге місце. Також відомий, як місто на семи пагорбах або "місто білого світу", відзначений як ідеально відповідний для довгих прогулянок, під час яких можна насолоджуватися відмінною погодою столиці, безліччю пам'яток і панорамними видами міста. 

Третє місце посів Відень. Він не тільки заворожує завдяки своїм архітектурним спорудам, але й може похвалитися багатьма цікавими місцями.

На четвертому місці рейтингу опинилася Барселона. Багато туристів люблять це іспанське місто за багатогранність: тут з'єднані одні з найцікавіших і мальовничих будівель, в першу чергу архітектора Антоніо Гауді, бурхливе нічне життя з клубами і барами, а також шопінг, який став невід'ємною частиною відпочинку.

Завершує п'ятірку кращих туристичних міст Європи Амстердам. Місто велосипедів варто відвідати не тільки через його яскару архітектуру або кофешопи, є ще кілька причин. По-перше, Амстердам ідеально підійде для романтичного вікенду, і тут ви зможете насолодитися тихою і спокійною атмосферою, по-друге це одне з найбезпечніших міст, а крім того, в місті більше каналів, ніж у Венеції.

Джерело: Корреспондент
Автор: Администратор сайта