Святослав Вакарчук у Харкові розповів, як об'єднати Схід і Захід (ФОТО)

03.03.2014 16:02 Культура
Фото Олени Красько Фото Олени Красько

Сьогодні фронтмен групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук зустрівся із харківськими студентами, аби поговорити про нинішню ситуацію в країні.

- Я прийшов не тільки говорити, а й слухати вас, аби зрозуміти, як ви живете. Я приїхав до вас як вільна людина. І не збираюся ні перед ким ставати на коліна. Прошу поставитися до цієї зустрічі серйозно. Сьогодні не до жартів. Ми переживаємо момент істини, - пояснив співак.

Також він наголосив на тому, що зараз не час сваритися, треба облишити  всі образи в минулому та забути про розподіл України як «страшний сон». За словами співака, ми маємо унікальний шанс побудувати національну ідею за принципом «ми різні, але ми єдині». 


- Наша стратегія дуже проста, і має чотири пункти: по-перше, Схід і Захід разом; по-друге, залізна воля та холодний розум; по-третє, ми маємо бути упевнені, що ми праві, а ми не можемо бути неправі, тому що це наша земля.  І останнє: ми не хочемо протистоянь, ми не хочемо, аби говорили сила та зброя. Але ми не відступимо, тому що ми одна країна, - розповідає Вакарчук. 


Співак засудив будь-яке насилля та закликав усіх не вестися на провокації. Також він наголосив на тому, що треба довіряти лише офіційній інформації та прямій мові, аби не стати жертвами пропаганди.

 Вакарчук закликав усіх толерантно ставитися одне до одного та до культурної спадщини кожної області України. 

- Лише харківська громада має право вирішувати долю своїх пам'ятників, так само й на Західній Україні. Кожен повинен поважати подібні рішення, - пояснив фронтмен.

Зустріч завершилася гімном України.

Олена Красько

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта