У Харкові пройде Молодіжний форум

08.08.2017 14:17 Культура
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Про це 8 серпня повідомив заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

За його словами, на третій Молодіжний форум будуть запрошені представники всіх харківських вищих навчальних закладів, молодіжних і громадських організацій. Також в цьому році планується розширити коло тем для обговорення і залучити до участі топ-спікерів, які будуть цікаві молодим людям.

«Наше завдання, перш за все, - залучити молодь Харкова і через ті напрямки, які їм подобаються, спільно з ними розвивати соціальну значимість, любов до міста і усвідомлений патріотизм. Ми хочемо показати молодим людям, що, тільки об'єднавшись в команду, в одну силу, вони зможуть досягти серйозних результатів», - повідомив Костянтин Лобойченко.

Зазначимо, метою Молодіжного форуму є залучення молоді до обговорення проблем міста Харкова, розробки рішень цих проблем і реалізації корисних для міста ініціатив. Форум планується провести в жовтні-листопаді цього року.

На окружній дорозі до першого вересня відремонтують три ділянки

Нагадаємо, «Молодіжний форум Харкова 2.0» проходив з 1 по 6 листопада 2016 року. В рамках заходу в харківських вишах пройшли круглі столи за п'ятьма напрямками: «Арт і культура», «Бізнес. IT. Працевлаштування», «Наука і освіта», «Спорт» і «Громадськість. Молодіжна політика». Всього у форумі взяли участь близько 2 тис. молодих людей.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта