Україна «вийде заміж». Про альянси на 2015 рік розповіла харківський астролог

Україна «вийде заміж». Про альянси на 2015 рік розповіла харківський астролог

obozrevatel.com

Прогноз на наступний рік для «СК» підготувала астролог Ольга Чудная.

За її словами, аналіз астрономічних карт показав, що процеси, які почалися у 2012–2013 роках, були лише підготовкою до остаточної та безповоротної зміни геополітики у 2015 році.

– Астрологічно ми ще не пройшли знакове завершення цієї підготовчої роботи, і наслідки кризи не стали дійсно незворотними. Але у 2015 році Уран ще піднесе свої сюрпризи, – сказала Ольга Чудная.

За словами астролога, хоча б якоїсь мінімальної стабільності в Україні не буде принаймні до серпня 2015 року, а напружена ситуація в суспільстві триматиметься аж до 2017 року. 2014–2016 роки взагалі будуть найбільш тяжкими за всю історію України. На країну чекає така трансформація, яка буває раз на 250 років.

– Зодіакально Україна перебуває під знаком Тельця, господарем якого є Венера, тобто жінка. І як будь-яка красива жінка має бути заміжньою, Україна також повинна бути в альянсі з якоюсь державою чи державами, – розповіла астролог. – Згідно з гороскопом, з 2015 по 2017 рік Україна «вступає у шлюб».

У 2015 році продовжить втрачати свої позиції гривня. Протягом року Плутон з Нептуном тричі створять критичну ситуацію для національної валюти. Застигне і ринок нерухомості. Житло протягом року не користуватиметься попитом у такому обсязі, як це було в минулі роки. Спад продажів і вартості об’єктів триватиме до 2016 року.

– Є для України й позитивні прогнози. По-перше, у другій половині 2015 року можливо закінчаться бойові дії. Проте миру передуватиме загострення ситуації. А по-друге, наступний рік рано чи пізно закінчиться, і далі буде трохи легше. Проте, люди дуже втомляться від складного життя в умовах стресу і постійних поганих новин, які змінюють одна одну, – додала астролог.

Ірина Гудзь, матеріал з газети "Слобідський край" №149 від 13.12.2014

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ