Унікальне талант-шоу стартувало на Харківщині (ФОТО)

24.03.2014 09:49 Культура
фото Катерини Терещенко фото Катерини Терещенко

Доки харків’яни стежать на екранах телевізорів за національними талант-шоу і вболівають за своїх земляків у Києві, у Першій столиці стартував регіональний телевізійний проект «Харьков the Best».

Шукати таланти в Першій столиці почали з 1 січня цього року. Аби показати, що саме вони the best, учасники спочатку надсилали організаторам відео зі своїми виступами. На сьогодні надійшло близько 300 заявок на конкурс.

– Харків дуже велике місто, тут живе дуже багато талановитих людей, – розповідає продюсер творчого об’єднання «ДантаКом», організатор телепроекту «Харьков the Best» Віра Даниленко. – Тому ми вирішили самоорганізуватися та зробити телепроект, аби талановитих харків’ян побачили. Адже протягом двох тижнів в ефірах місцевих телеканалів транслюватиметься програма з відповідною назвою «Харьков the Best».

Спочатку конкурсна комісія переглядає відео учасників і обирає найкращих. На наступному етапі «обраних» судять уже глядачі в залі. А після трансляції відбіркового туру по телебаченню до голосування зможуть долучитися телеглядачі шляхом СМС-голосування. Відбіркові тури та концерти лауреатів проходитимуть щоквартально.

– Наприкінці цієї весни відбудеться гала-концерт, де будуть, виходячи із СМС-голосування і голосування глядачів у залі, підбиватися підсумки й визначиться ТОП-10 кращих артистів міста в дорослій і окремо в дитячій категоріях, – каже Віра Даниленко. – Така сама процедура проходитиме влітку, восени – тобто кожного сезону. До Нового року ми визначимо переможців року.

До речі, гроші, зібрані під час СМС-голосування, організатори проекту передадуть дітям, хворим на ДЦП, аби ті могли пройти сеанс дельфінотерапії.

До першого весняного чвертьфіналу вже відібрано з півсотні учасників – як творчих колективів, так і сольних артистів. Тут і співи, і танці, і навіть акробатика – усього вісім видів естрадних жанрів мистецтва. Наймолодшому учаснику проекту три роки, найстаршому – 37. За словами організаторів, можливість показати себе і свої таланти всьому місту є в кожного харків’янина.

Катерина Терещенко, матеріал з газети “Слобідський край” № 35 від 22.03.2014

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта