Євробачення в Харкові: влада визначилася з місцем проведення

05.07.2016 11:25 Культура
Фото: mykharkov.info Фото: mykharkov.info
Харків подав заявку на участь в конкурсі відбору міст для проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Про це 5 липня повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, - передає сайт Харківської міської ради.

За його словами, незалежні експерти вважають Харків одним із пріоритетних міст для проведення Євробачення.

«У нас проходив чемпіонат Європи з футболу 2012 року. Було багато зроблено для розвитку інфраструктури міста, і ця робота постійно триває. Зараз ми активно займаємося підготовкою до Євробачення - аеропорт, дороги, готелі, організація фан-зони, зони гостинності. Величезну роботу належить провести на стадіоні «Металіст», де ми плануємо проведення самого конкурсу», - повідомив Ігор Терехов.

Студенти технікуму втікають від військових комісарів у Харкові 

Повідомляється, що конкурсний відбір буде проходити в чотири етапи. Перший етап передбачає подачу заявок всіма містами-претендентами, другий - попередній аналіз заявок організаторами конкурсу. Під час третього етапу міста-претенденти представлять свої заявки, а з 22 липня по 1 серпня (четвертий етап) члени оргкомітету та Європейської мовної спілки проведуть інспекцію міст.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта