Ювілей святкувало одне з наймолодших сіл Харківщини

03.09.2012 08:14 Культура
Наприкінці серпня в селі Горького Богодухівського району відзначали День села – символічний день народження всієї громади.

Це одне з наймолодших сіл у районі – йому виповнилося лише 80 років.

Незважаючи на те, що таке свято проводилося в селі вперше, майдан у центрі був переповнений. Усі гості були в захваті від краси, яку створили горьківці. Жителі кожної вулиці представили на конкурс українські господи – власноруч зведені з підручних матеріалів хатки та подвір’я, прикрашені в народному стилі. Біля них навіть висадили квіти: яскравим цвітом майоріли чорнобривці, айстри. А в кожній хаті на гостей чекали частування, які наготували горьківські господині, – від смакоти просто ломилися столи.
Не обійшли увагою й дітлахів – для них було організовано цікаві атракціони. Звідусіль лунав веселий гамір. До того ж, усі охочі мали змогу покататися на підводі.

Урочиста частина відбувалася біля сільського клубу. У програмі свята – концерт місцевих аматорів і запрошених гостей, виставка творчих робіт учнів місцевої школи.

Сільський голова Євгенія Малайдакова тепло привітала жителів Горького зі святом, побажала їм добре відпочити, а також і надалі проявляти таку згуртованість, як у підготовці до свята. Поздоровити сільчан прибули і почесні гості: народний депутат України Олександр Біловол, депутат Харківської обласної ради Тетяна Біловол, голова Богодухівської райдержадміністрації Володимир Бєлий і голова райради Дмитро Тризна.
Під час концертної програми вшанували ветеранів праці, найстарших і наймолодших жителів села, майстрів і майстринь, родини, які прожили разом багато років, багатодітні сім’ї, кожного, хто вніс свій вклад у розвиток села. Усіх було відзначено почесними грамотами, подарунками від сільського голови.

Офіційна урочиста частина свята цим завершилася, та гуляння тривало до пізнього вечора.

Варвара БАРСЬКА, матеріал з газети "Слобідський край" №105 від 01.09.2012

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта