Зірка проекту "Звёзды на льду" завітає до Харкова

16.01.2014 09:26 Культура
http://www.krasnodar-region.com http://www.krasnodar-region.com

19 березня в Харкові відбудеться ХІІ Конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва.

Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнева (International Vladimir Krainev Young Pianists Competition) проводиться в Харкові з 1992 року раз у два роки, а з 1997 року входить до Європейського союзу молодіжних музичних конкурсів (EMCY). Вперше без його засновника піаніста і педагога Володимира Крайнева (помер 29 квітня 2011 року) Конкурс відбувся у 2012 році. Тоді, два роки назад, вперше до Харкова приїхала дружина піаніста, голова журі російського проекту "Звёзды на льду" видатна тренер з фігурного катання СРСР та Росії Тетяна Тарасова.

- 19 березня 2014 року в Харкові стартуватиме Конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва. Куратором конкурсу стане ученик відомого піаніста Олександр Романовський, а головою журі - заслужений тренер СРСР з фігурного катання та дружина Володимира Крайнєва Тетяна Тарасова, - поділився з кореспондентом "СК" директор Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов.

До речі, у Москві вже відбулась прес-конференція щодо проведення ХІІ Конкурсу юних піанастів В. Крайнєва. На заході зібрались близькі для Володимира Всеволодовича люди, його друзі, які знали його впродовж довгих років, а також його дружина.  

- Я пишаюся тим, що Конкурс Володі, який він дуже обожнював і вважав справою свого життя, продовжуватиметься, - зазначила на прес-конференції Тетяна Анатоліївна. – Було дуже важко без нього проводити конкурс, але ми не втратили цей темп.

Катерина Терещенко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта