Адміністрація ТЦ «Барабашово» з'ясувала, хто стріляв у журналіста Вадима Макарюка

Фото: прес-служба ТЦ "Барабашово" Фото: прес-служба ТЦ "Барабашово"

За даними адміністрації, під час конфлікту бійці "Національного корпусу", крім арматури, колючих предметів, використовували вогнепальну зброю проти мирних громадян, підприємців і стріляли в журналіста Вадима Макарюка.

Як видно в опублікованому відео, чоловік відкрив вогонь по людях, зокрема в бік журналіста 24 каналу Вадима Макарюка.

За даними прес-служби адміністрації, службі безпеки ТЦ вдалося з'ясувати, що чоловік, який на відео стріляє по людях, є активістом "Національного корпусу" і брав участь у низці партійних заходів. На підтвердження опубліковані фотографії з відповідною символікою.

"Зараз проводяться заходи щодо встановлення особи того, хто стріляв. Ми звертаємося до правоохоронних органів, прокуратури, щоб зупинити беззаконня і бандитизм з боку партії "Національний корпус", — відзначають в адміністрації ТЦ.

Адміністрація "Барабашово" готова сприяти правоохоронним органам у розслідуванні конфлікту, який стався в п'ятницю, щоб усі винні сторони понесли відповідальність. Крім того, служба безпеки зараз вивчає всі матеріали, в тому числі відео, щоб ідентифікувати бійців "Національного корпусу", які били журналіста Вадима Макарюка під час силового конфлікту з ветеранами АТО.

"На даний момент Вадиму надають медичну допомогу, він у важкому стані і не може брати участі у слідчих діях, не може дати показання, тому зараз шукають свідків, вивчають відео події", — відзначили в адміністрації ТЦ.

У прес-службі нагадали, що силовий конфлікт стався 7 червня. Група бійців "Національного корпусу" захопила магазин, який орендував підприємець, ветеран АТО. "Речі були просто виставлені, коли орендар прийшов і його не пустили, він звернувся до ветеранських організацій, побратимів по допомогу, адміністрація ринку викликала поліцію", — повідомила прес-служба ТЦ.

За даними прес-служби, представники "Нацкорпусу" не реагували на документи орендаря і блокували вхід. Пізніше, після прибуття чергової групи в спортивних костюмах від "Нацкорпусу", представники радикалів почали провокувати силовий конфлікт з ветеранами АТО із застосуванням арматури, тупих і колючих предметів.

Чиатйет також:  На ринку Барабашово у Харкові сталися масові заворушення, є постраждалі