Бабуся хотіла украсти горілку та цукерки із супермаркета на Олексіївці

http://atn.ua/ http://atn.ua/

Міліціонери звітують: харків'яни все частіше намагаються красти у супермаркетах.

У супермаркеті на проспекті Людвіга Свободи держохоронці двічі ловили злодіїв, що потайки намагалися винести пляшки зі спиртним. 75-річна бабуся намагалась безкоштовно заволодіти пляшкою горілки та солодощами, а 37-річний харків’янин у кишені ховав віскі.

На вулиці Китаєнка о пів на четверту ранку бійці ДСО зупинили на виході з магазину 19-річного парубка, який під верхнім одягом ховав неоплачену пляшку пива та ковбасні вироби. Хлопець завзято доводив, що сплатив вартість товарів, але надати чек в якості доказу не зміг.

26-річний хлопець попався на крадіжці засобів гігієни у супермаркеті на Московському проспекті. Його міліціонерам ДСО довелось наздоганяти за межами торгового закладу.
«Найромантичнішим» виявився 25-річний парубок, котрий вранці 8 березня в супермаркеті на проспекті Гагаріна намагався поцупити набір жіночих косметичних засобів.

Загалом міліціонери Державної служби охорони затримали п’ятьох харків’ян, які намагалися у торгівельних закладах непомітно пронести товари повз каси.

Нечесні вчинки громадян помічали касири і, не гаючи часу, натискали на кнопки тривожних сигналізацій ДСО. Вилучені товари було повернуто на прилавки, затриманих громадян доставлено до територіальних відділів міліції. Стосовно них наразі тривають слідчі дії та з’ясовуються усі обставини подій.

Автор: Администратор сайта