ДАІ Харкова полює на торговців бензином на дорогах. Перші результати

http://www.kharkovforum.com/ http://www.kharkovforum.com/

Міліція, Міндоходів та ДАІ провели комплекс заходів, спрямованих на виявлення та припинення незаконного продажу паливно-мастильних матеріалів.

За два дні було вилучено з незаконного продажу майже 1,2 т палива на загальну суму більше ніж 16 тис. грн. Про це повідомляє начальник оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківській області Сергій Мережко.

За оперативними даними, чоловік у власному гаражі займався незаконним виготовленням бензину, додаючи різні домішки до палива та змінюючи октанове число пального, з метою його подальшого збуту та отримання незаконного прибутку.

- Напередодні було виявлено дві незаконні АЗС, з яких вилучили з незаконного обігу 3 т дизельного пального та 5,5 т пропану. Так, було вилучено пального на суму 113,5 тис. грн та обладнання, яке використовувалося для незаконної діяльності, на 344 тис. грн, - підкреслює Сергій Мережко.

Одним з таких правопорушників виявився 21-річний харків’янин, який налагодив продаж дизельного пального, встановивши пересувний заправний блок-пункт неподалік одного з харківських проспектів. На прохання оперативників показати відповідну документацію, «бізнесмен» зізнався, що не має державної реєстрації як суб’єкта господарювання та документів, які б дозволяли продаж паливно-мастильних матеріалів.

- Відносно кожного «підприємця», який здійснював незаконний продаж пального, складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП, - повідомляє Сергій Мережко.

Автор: Администратор сайта