Директора УТ-1 побили та силою примусили писати заяву про звільнення (ВІДЕО)

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за фактом інциденту, який стався ввечері 18 березня між нардепами від фракції "Свобода" та т. в. о. голови Національної телекомпанії України Олександром Пантелеймоновим.

Про це заявив генеральний прокурор Олег Махніцький, пише РБК-Україна.

- Кримінальне провадження вже сьогодні відкрито... Всім діям буде дана об'єктивна оцінка. Ніякого політичного підтексту не буде. Якщо вчинено правопорушення, всі обставини будуть вивчені в ході розслідування справи. І буде прийнято законне рішення, - заявив Махніцький.

За його словами, в рамках розслідування будуть розглядатися не тільки вчорашні події, але й ті, які викликали конфлікт з керівництвом НТКУ. Зокрема, буде вивчений ефір Першого національного каналу на наявність контенту, який розпалював міжнаціональний конфлікт.

Нагадаємо, ввечері 18 березня нардепи від "Свободи" Ігор Мірошниченко, Богдан Бенюк, Андрій Іллєнко змусили т. в. о. голови Національної телекомпанії України Олександра Пантелеймонова написати заяву про відставку. При цьому Мірошниченко застосував фізичну силу. "Свободівців", зокрема, обурив той факт, що Перший національний 18 березня транслював церемонію підписання договору про приєднання Криму до РФ.

Джерело: РБК-Україна
Автор: Администратор сайта