Керівників Харківської ювелірки, де стався вибух, можуть посадити на 8 років

http://avivas.ru/ http://avivas.ru/

Вже відкрите кримінальне впровадження.

За фактом пожежі, що виникла 8 січня 2014 року в приміщеннях ТОВ «Харківська ювелірна фабрика» проводиться перевірка слідчою оперативною групою слідчого управління ГУ МВС України в Харківській області.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки», яка передбачає від 3 до 8 років в'язниці.

- Буде завершено дуже жорстке розслідування причин пожежі. Керівництво підприємства, яке не забезпечило належне дотримання техніки пожежної безпеки, що спричинило загибель людей, понесе покарання, в тому числі кримінальне, – сказав віце-прем'єр Олександр Вілкул під час наради з розслідування причин та обставин пожежі у Харкові на ювелірній фабриці.

Під час досудового розслідування буде організовано проведення судової пожежно-технічної експертизи з метою визначення причин, умов та процесів виникнення пожежі, винних в порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки. Процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою області.

Нагадаємо, що в результаті пожежі загинули 8 осіб, врятовані 22 людини.

Автор: Администратор сайта