Харків'янин брелоком-ножем порізав ізюмчанина

http://www.yuga.ru http://www.yuga.ru
Двоє чоловіків, випивши багато зайвого у кафе в Ізюмі, вирішили з'ясувати стосунки.

Спочатку сварка тривала у кафе, потім чоловіки вийшли на вулицю. Тут 43-річний харків'янин під час бійки наніс 26-річному ізюмчанину поранення своїм брелком, що мав вигляд розкладного ножа. Харків'янин з місця пригоди втік.

Ізюмчанина доставили до місцевої лікарні. Діагноз лікарів виявився невтішним: постраждалий чоловік отримав тяжке проникаюче ножове поранення черевної порожнини, на щастя, без пошкодження внутрішніх органів.

Працівники ізюмської міліції під час проведення оперативно-розшукових заходів викрили та затримали 43-річного мешканця міста Харкова, який зізнався у скоєнні тяжкого злочину.

За його свідченнями, в той день, знаходячись в кафе, він випив багато спиртного. В приміщенні закладу нетверезий чоловік вступив у суперечку з 26-річним місцевим мешканцем, яка продовжилась вже на вулиці. Саме там під час бійки він наніс чоловікові поранення своїм брелком, що мав вигляд розкладного ножа.
Наразі за вказаним фактом продовжуються необхідні слідчі дії.

Слідчі органи визнали, що дії підозрюваного підпадають під ознаки складу злочину, передбаченого частиною 2 статті 15, частиною 1статті 115 (замах на вбивство) Кримінального кодексу України.

Автор: Менеджер сайта