Харків'янка, що народила від турка і оформилася як мати-одиначка, може сісти за грати на 3 роки

http://www.liveinternet.ru/ http://www.liveinternet.ru/

Жінка з 2009 по 2013 року незаконно отримала 14 тис.грн державних коштів.

Працівники Державної служби по боротьбі з економічними злочинами Лозівського міськвідділу міліції Харківської області викрили 34-річну лозівчанку, яка шахрайським шляхом заволоділа державними коштами на суму майже 14 тис. грн.

У рамках кримінального провадження працівниками міліції було встановлено, що жінка з 2009 по 2013 рік незаконно отримувала допомогу на дитину, як мати-одиначка. Хоча насправді з 2006 року вона була одружена з громадянином Туреччини і мешкала в місті Стамбул. Жінка постійно підтримувала зв’язки з Батьківщиною, декілька раз на рік приїжджала до Лозової, де мешкають її батьки. Народжувати дитину підозрювана спеціально приїхала до дому. Після пологів вона подала відповідну заяву до відділу РАЦС по місту Лозова, в якій записала дитину за своїм дівочим прізвищем, а в графі відомостей про батька, не вказала жодних даних. На підставі документів, наданих нею до Управління праці та соціального захисту населення, зловмисниця кожного місяця отримувала грошову допомогу на утримання дитини, добре при цьому розуміючі, що її дії незаконні.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, правоохоронці вже направили до суду. За незаконне збагачення підозрюваній доведеться відповідати перед законом. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років.

Автор: Администратор сайта