Кримські протести: захоплена Верховна Рада, російський пропор та сім БТРів (ФОТО)

фото з соцмереж фото з соцмереж

У Криму масові заворушення.

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що будівлі Верховної Ради та Ради міністрів АР Крим захоплено озброєними людьми. Про це він повідомив у своєму Facebook близько 8 години ранку.

"Подзвонили 20 хвилин тому... Повідомили, що будівлі Верховної Ради Криму та Ради міністрів Криму зайняті озброєними людьми в уніформі без розпізнавальних знаків...", - зазначив Чубаров.

Він додав, що озброєні люди поки не висунули жодних вимог, повідомляє РБК-Україна. Відомо, що захоплювачі будівлі ВР Криму і Радміну були в камуфляжній формі з російськими гербами і при повній амуніції. Вони вигнали охорону і поки не висувають жодних вимог.

Також сьогодні вранці над будівлею Верховної Ради Криму невідомі, які захопили приміщення парламенту півострова, вивісили прапор РФ.

Як повідомив у своєму Facebook в. о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков, у Криму по тривозі підняті внутрішні війська та весь склад міліції. 

Він додав, що для недопущення кровопролиття серед цивільного населення, введено оточення навколо кварталу, де розташована Верховна Рада Криму.

"Прийняті ще ряд заходів реагування щодо протидії розвитку екстремістських дій, недопущення розвитку ситуації в збройне зіткнення в центрі міста", - підкреслив в. о. міністра.

Також біля російської бази в Затишному стоять 7 БТРів. Про це Центру журналістських розслідувань повідомило джерело у ВР Криму.

Також кілька БТРів ЧФ РФ помічені в районі Чистенького. За деякою інформацією, нібито для того, щоб посилити охорону об'єктів Чорноморського флоту.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта