Лікаря, який зробив смертельну ін'єкцію родичу, засудили до десяти років

Комінтернівський районний суд Харкова підтримав позицію Харківської місцевої прокуратури № 5 та визнав винним 60-річного лікаря-онколога в умисному вбивстві свого зятя.

Як повідомили у прокуратурі Харківської області, було доведено, що у лютому 2014 року у вечірній час зловмисник прийшов до квартири, де проживала його донька разом з дитиною та чоловіком. Вдома нікого не було. Донька з дитиною поїхала у справах. Її чоловік ще не повернувся з роботи. Тесть відкрив двері своїми ключами та зайшов до приміщення. Там він переодягнувся у старий непримітний одяг та пішов чекати на приїзд зятя біля гаража. На той час подружжя конфліктувало і збиралося розлучатися. Між зятем та батьком дружини відносини теж значно погіршилися.


За словами процесуального керівника у кримінальному провадженні — прокурора Слобідського відділу місцевої прокуратури Вікторії Тугайбей, коли зять вийшов з машини, зловмисник вколов йому у праве стегно голку зі шприцом та ввів медичний препарат. Чоловіку стало зле. За кілька хвилин до своєї смерті він встиг зателефонувати братові та повідомити, що тесть зробив йому ін’єкцію в ногу. Відповідно до висновків експертів причиною смерті 40-річного чоловіка стало серцево-легенева недостатність. Це могло статися внаслідок дії міорелаксантів. Зокрема, лікарського засобу «Ардуан», який вводять пацієнтам при переведенні їх на штучне дихання, і, якщо після введення препарату не підключити апарат штучного дихання, людина помирає.

Фото: Прокуратура Харківської області

У ході слідства встановлено, що тесть — практикуючий лікар-онколог, мав доступ до подібних лікарських засобів та заздалегідь готувався до вбивства. Після скоєння злочину він намагався знищити сліди злочину, а вбивство видати за природну смерть чоловіка. Крім того, переконавшись, що зять не подає ознак життя, він перетягнув тіло у безлюдне, погано освітлюване місце, щоб його не відразу помітили перехожі.

За словами Вікторії Тугайбей, суд призначив обвинувачуваному покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Обвинувачуваний свою вину не визнав.

Довідка:

Вирок суду не набув законної сили, триває час на апеляційне оскарження.

Читайте також: Під Харковом затримали автомобіль, який розшукує Інтерпол

Микола Мельник

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: