На Харківщині СБУ заарештували активи російських компаній на 40 мільйонів гривень

https://ti-ukraine.org/en/ https://ti-ukraine.org/en/
На офіційній сторінці Управління СБ України в Харківській області оприлюднили інформацію про арешт активів чотирьох місцевих підприємств, засновниками яких є громадяни рф.

А саме, мова йде про майно чотирьох місцевих підприємств, засновниками та кінцевими бенефіціарами яких є громадяни, а також юридичні особи російської федерації. Крім того, два з цих підприємств пов'язані між собою та здійснюють торгівлю російським балансувальним і вимірювальним обладнанням. Їх материнська структура підтримує в росії збройну агресію проти нашої держави. Ще два підприємства наразі займаються оптово-роздрібною торгівлею на території України.

За рішенням Київського районного суду м. Харкова накладено арешт на рухоме та нерухоме майно, а також корпоративні права всіх цих компаній. Так, на сьогоднішній день триває їх передача в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

До того ж СБУ продовжує досліджувати всі обставини роботи цих підприємств у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 209 Кримінального кодексу України (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, вчинених у великих розмірах).

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заходи з викриття проводили співробітники СБУ.

Автор: Юлія Гнатченко