На власника однієї з харківських АГЗС наїхала податкова

http://www.vsluh.ru/ http://www.vsluh.ru/

Власник заправки не мав дозволу на роботу.

Як повідомили у ГУ Міндоходів Харківської області, співробітники головного оперативного відділу Харківської ОДПІ ГУ Міндоходів у Харківській області здійснили перевірку однієї з автогазозаправочних станцій у регіоні стосовно торгівлі скрапленим газом без наявності дозвільних документів та використання праці офіційно не оформлених робітників.

У рамках перевірки було встановлено, що власник АГЗС не мав відповідного дозволу на початок роботи та види робіт підприємства, діяльність якого пов’язана з використанням машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки. Таким чином підприємець порушив ст. 21 Закону України «Про охорону праці» (від 14 жовтня 1992 року №2694-ХІІ в редакції від 21 листопада 2002 року).

У своїх податкових деклараціях за 2012-2013 роки власник автогазозаправочної станції відобразив відсутність діяльності за вказаний час.

За результатами перевірки працівниками оперативного відділу відносно власника АГЗС складено адміністративний матеріал за ч.2 ст. 164 Кодексу України про адміністративне правопорушення. Справу направлено до суду для прийняття рішення згідно діючого законодавства.

Під час проведених заходів оперативники вилучили обладнання АГЗС на суму 340 тис. грн та скраплений газ в кількості 5200 літрів на суму 376,9 тис. грн. Обладнання та скраплений газ залишено на відповідальне зберігання у підприємця до рішення суду.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта