Наркокубло викрила міліція на Харківщині

22-річна мешканка м.Балаклії у Харківській області утримувала наркокубло, і гостинно пригощала наркотиками власного виробництва знайомих наркоманів.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів оперуповноважені сектора БНОН Балаклійського райвідділу ГУМВС України в Харківській області виявили нарколабораторію. На момент перевірки в оселі знаходились два хлопці, 27 та 26 років, і 24-річна дівчина. При огляді помешкання міліціонерами було знайдено медичні шприци з рідиною світло-жовтого кольору, пристрої та інгредієнти для приготування психотропних речовин.
Зі слів дівчини, рідина, що знаходиться у медичних шприцах, є соляною кислотою, яку вона зберігала з метою виготовлення психотропної речовини первитину. Як вона зазначила, наркотик робила для власних потреб, вживаючи шляхом внутрішньовенних ін’єкцій.
Виявлене направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС України в Харківській області. Проводиться перевірка.Наразі вирішується питання про порушення кримінальних справ за ч. 1 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів), ч. 1 ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.Власниця наркокубла зобов’язана явкою до райвідділу.

Автор: Менеджер сайта