Підлітків, що обстріляли рейсовий автобус поблизу Вовчанська, судитимуть

Фото: portal.lviv.ua Фото: portal.lviv.ua
Свій вчинок хлопці пояснили тим, що їм було нудно і вони таким чином вирішили побешкетувати.

На цьому тижні Вовчанський відділ Чугуївської місцевої прокуратури направив до районного суду області обвинувальний акт за підозрою трьох неповнолітніх у хуліганстві, вчиненому групою осіб за ч. 2 ст. 296 КК України.

Нагадаємо, подія сталася на початку грудня минулого року. Близько сьомої години вечора на автомобільній дорозі Харків - Вовчанськ (у районі КПП «Чугунівка») двоє хлопців 15 років та один ‒ 16 років пішли до лісосмуги неподалік від автодороги. Один із неповнолітніх прихопив із собою гвинтівку «Crosman 2100 classic», яку зарядив металевими кулями.

Підлітки зняли шлагбаум, що перекривав в'їзд  до лісової дороги, та перегородили ним проїзд на автошляху. В цей час по дорозі у напрямку Харкова рухався пасажирський автобус.

Під'їжджаючи до перешкоди на дорозі, водій збавив швидкість та почав об'їжджати шлагбаум. В цей час 15-річний хлопець пострілом розбив бокове пасажирське скло автобуса.

Як розповів в. о. керівник місцевої прокуратури Іван Єна, один із підлітків знайшов зброю та набої напередодні у лісі. Згідно з висновком експертів вона не належить до категорії вогнепальної зброї, а є пневматичною однозарядною пружинно-поршневою гвинтівкою. Пояснюючи мотиви свого вчинку, хлопці розповіли, що їм просто було нудно і вони таким чином вирішили побешкетувати.

Читайте також: Якою буде погода на Харківщині до кінця тижня

Олександр Ушаков