Підпільний горілчаний цех організував харків'янин. Вилучено 1500 пляшок (ФОТО)

фото прес-служби Міндоходів фото прес-служби Міндоходів

Податківці виявили факт незаконного виробництва горілки.

 Про це повідомляє виконуючий обов’язки начальника оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківській області Дмитро Резніченко.

31-річний мешканець Чугуєва недалеко від свого будинку обзавівся невеличким гаражем, ніде його не зареєструвавши. Однак, машину він туди так і не поставив – замість цього чоловік розгорнув цілий підпільний цех по виготовленню горілки під маркою відомого виробника.


Для цього «бізнесмен» придбав лійку, спиртометр, кришки, пляшки, етикетки, марки акцизного збору та майже 5 тис. літрів спирту.

Підприємець розбавляв спирт невідомого походження водою та розливав його у півлітрові пляшки прямо у гаражі, самостійно наклеював марки акцизного податку, та продавав «справжню горілку» там же.


«Працівники оперативного управління вилучили більше 1300 пляшок вже готової горілки на загальну суму близько 35 тис. грн. - зазначає Дмитро Резніченко, - Усі матеріали, які підприємець використовував для виготовлення нелегальної горілки, та продукцію, що призначалася для продажу, оцінюються майже у 185 тис. грн.».
Відомості про вчинення кримінального правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, що кваліфікується за ч. 2 статті 204 Кримінального кодексу України. Наразі слідство триває.

Автор: Администратор сайта