Шахраї організували незаконні оборудки з банківськими картками у Харкові (ФОТО)

Шахраї організували незаконні оборудки з банківськими картками у Харкові (ФОТО)

фото ГУ МВС України у Харк. обл.

Протиправну діяльність по збуту підробних банківських карток організували у Харкові 33-річний харків’янин разом з росяінином.

 

Вони налагодили міжнародний канал постачання до Харкова підроблених банківських платіжних карток та організували в місті мережу по їх збуту.

До міліції звернувся 40-річний чоловік та заявив, що невідома особа пропонує йому придбати підроблені пластикові банківські картки. Заявнику запропонували зняти з них усі гроші, але половину з них він був повинен віддати цій особі.


У листопаді даний факт було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (шахрайство).

Підробні картки постачали з Росії, їх виготовляли за допомогою нанесення на магнітну стрічку неембосованої пластикової картки інформації з повними скопійованими даними клієнта іноземного банку-емітенту.

Ці картки зловмисники розраховували використовувати для крадіжки грошових коштів з рахунків фактичних вкладників.


В результаті оперативної комбінації їм вдалося задокументувати факт передачі 7 підроблених карток заявнику. А вже через день двоє підозрюваних були затримані працівниками УБК, УВБ та обласної прокуратури під час отримання від потерпілого частини грошових коштів у сумі 24 тис. грн., які, начебто, були ним зняті за допомогою вищевказаних підроблених пластикових карток.

Речові докази – грошові кошти та пластикові картки – вилучені.

За вчинення даного виду злочину законодавством України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.