Шахраї заманювали на нелегальну роботу дівчат, беручи кредити на їхнє ім'я

Співробітники податкової міліції Державної податкової служби України у Харківській області призупинили незаконну діяльність мережі гральних закладів у Харкові.

Перевірку проводили в рамках дотримання вимог закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Злочинну мережу було створено у витончений спосіб. Організатори грального бізнесу імітували законну діяльність, використовуючи реквізити інших харківських підприємств і отримуючи при цьому в органах державної влади необхідні дозвільні документи.

На роботу приймали дівчат від 18 до 25 років. При цьому основною умовою отримання місця роботи був договір надання позики на суму від 50 до 100 тисяч гривень. Дівчата підписували цей документ, однак ніяких грошей не отримували. Їм пояснювали, що договір необхідний, аби застрахувати касу підприємства. Злочинці брали на роботу виключно дівчат і навчали в разі обшуків ховати касу підприємства під одяг. Хитрість була розрахована на те, що група податківців частіше складається з чоловіків, які не обшукуватимуть дівчат. У результаті процес перевірки ускладниться, і у слідчих не буде доказів злочину.

Таким чином перевірка затягувалась, дівчата всіляко перешкоджали процесу, зберігаючи мовчання й заперечуючи свою причетність до грального бізнесу. Давати правдиві відповіді на запитання міліціонерів їм заважали договори про позику величезної сумами грошей.

За інформацією Управління податкової міліції, щомісячний прибуток від незаконної діяльності цієї мережі підпільних гральних закладів склав 200 тис. грн. Під час збирання доказової бази працівники податкової міліції провели роботу з колишніми робітниками гральних закладів: касирами й адміністраторами.

За підсумками проведення заходів було вилучено 127 гральних автоматів; 32 одиниці комп’ютерної техніки, зокрема відео-реєстратори, що були розміщені у гральних залах; первинна бухгалтерська і «тіньова» документація, а також готівка.
Шахраям доведеться сплатити чималий штраф (близько 9 млн грн), гральне устаткування буде конфісковано.

Тамара Кіч, матеріал з газети "Слобідський край" №78 від 03.07.2012

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта