Снайпери влаштували гарячу стрілянину

http://mvs.gov.ua http://mvs.gov.ua
Відкритий чемпіонат серед снайперських пар пройшов 28 вересня на базі навчального центру внутрішніх військ МВС України. Як повідомляє прес-служба відомства, у змаганні брали участь 37 команд усіх силових структур.

Підвів підсумки змагань та вручив почесні нагороди заступник командувача внутрішніх військ МВС України з громадської безпеки генерал-лейтенант Валерій Рудницький. В командній першості за перше місце нагороджено кубком, медалями та дипломом команду загону спеціального призначення «Омега» військової частини 3027 Північного територіального командування.

Срібло виборола команда №1 третього управління центру спецоперацій «А» СБУ. Почесне третє місце посіла команда загону спеціального призначення «Вега» військової частини 3027 Північного територіального командування.

В особистій першості кращий результат продемонстрував капітан Олександр Солов’янчик (загін спеціального призначення «Вега»). За друге місце нагороджено майора Заставного Романа Володимировича (загін спеціального призначення «Омега»). Третє місце у старшого лейтенанта Олександра Німченко.

IMG_1371За виконання вправи «Кваліфікація» в особистій першості місця розподілились наступним чином:

1. Майор міліції Євген Салигін (управління швидкого реагування «Сокіл» ГУБОЗ).

2. Майор Віктор Лісовський (Управління державної охорони України).

3. Старший прапорщик Михайло Теглівець (Західне територіальне командування).

Прапорщика Олега Бугаря нагороджено за кращий результат в особистій першості за виконання вправи з СГД. Він, до речі, у даному чемпіонаті брав участь вперше.

- Найважче це навчитись стриманості, уміння витримати та вирахувати мить для лучного пострілу. На змаганнях я старався почувати себе як на звичайному тренування,- зазначив прапорщик Бугарь.

Друге та третє місця посіли старші прапорщики Віталій Гончаренко та Ігоря Філатова відповідно (військова частина 3033 управління Південного територіального командування).

Джерело: МВС України
Автор: Администратор сайта