У чотирьох областях України через сильні морозу зупинився транспорт (ВІДЕО)

Внаслідок ускладнення погодних умов - сильного вітру до 25 м/с, хуртовин, снігових заметів - на окремих ділянках автомобільних доріг, утворилися пробки в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій та Миколаївській областях.

На трасі Донецьк-Маріуполь у Донецькій області станом до 6:00 ранку 30 січня через транспортні засоби, які застрягли у снігових заметах внаслідок різкого погіршення погодних умов, з 21:00 середи 29 січня рятувальники евакуювали і доставили в Маріуполь для обігріву 15 осіб. В результаті рятувальних робіт на трасі Донецьк-Маріуполь в цілому врятовані 95 осіб. Зі снігових заметів витягнуто близько 200 автомобілів. Зараз рятувальні роботи на трасі тривають. Додатково залучена важка інженерна військова техніка, пише nbnews.

У Дніпропетровській області зі сніжних заметів силами рятувальників вивільнено більше 100 автомобілів, в яких знаходилися близько 150 пасажирів. На автошляхах в Бабушкінському районі обласного центру, поблизу села Кіслочувата Томаківського району та в селі Тургенєвка Синельниківського району із заметів вивільнено три карети «швидкої медичної допомоги» , які їхали на виклики до хворих.

Вранці в Кривому Розі (Дніпропетровська область) через заметіль і ожеледь у заметі застряг автобус Scania, який перегородив рух транспорту. Рятувальники витягли автобус із замету і звільнили дорогу. Крім того, в Центрально-Міському районі Кривого Рогу рятувальники за допомогою троса вилучили зі снігових заметів шість вантажних автомобілів.

Також , автобуси з людьми були вивільнені із заметів в місті Синельникове на перехресті вулиць Кутова - Харківська, на автотрасі поблизу села Аполонівка Солонянського району та на автодорозі П'ятихатки - Кривий Ріг, поблизу Красноіванівки в П'ятихатському районі.

У сніговому полоні на трасі Миколаїв -Кіровоград в Миколаївській області знаходиться близько 70 вантажівок. Тривають роботи із забезпечення проїзду та надання допомоги людям.Додатково залучено техніку та особовий склад військової частини А -1080 , в тому числі броньовану ремонтно- евакуаційну машину на гусеничному ходу, трактори і бульдозери фермерських господарств Баштанського, Новоодеського, Еланецького районів.

Джерело: nbnews
Автор: Менеджер сайта