У Харкові накрили чотири підпільних цеха, де шили взуття Adidas, Ecco і Timberland (ФОТО)

Фото ГУ МВС України у Харківській області Фото ГУ МВС України у Харківській області

Правоохоронці вилучили більше півтисячі пар фальсифікованого взуття та обладнання для його виготовлення.

– Наприкінці 2013 року до працівників УДСБЕЗ надійшла інформація про те, що на території міста діє організована група осіб, які займаються виготовленням взуття з використанням знаків для товарів та послуг відомих світових торгових марок, – розповів начальник УДСБЕЗ ГУМВС України в Харківській області підполковник міліції Сергій Плащенков. – Під час перевірки оперативної інформації були встановлені усі члени злочинного угруповання та припинена діяльність 4 підпільних цехів.

Як з’ясувалось, винахідливими підприємцями виявились чотири громадянина віком від 32 до 38 років.

У середині січня, на підставі постанов Ленінського суду, правоохоронцями були проведені обшуки, під час яких вилучено 550 пар взуття під такими відомими брендами як «Caterpiller», «Timberland», «Ecco», «Adidas», «Puma», «Nike», «DsG», «Prado», 2 пристрої для автоматичного креслення знаків та логотипів, 159 кліше для виготовлення знаків для товарів та 7 одиниць обладнання для нанесення цих знаків.

Незаконно виготовлена продукція реалізовувалась на ринках та в магазинах Харкова, її також купували підприємці з Київської та Одеської областей для продажу в інших регіонах.

Слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. За таку протизаконну діяльність передбачена відповідальність у вигляді штрафних санкцій від 10 до 15 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого та з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

На даний час встановлюється сума збитків, завданих від виробництва та реалізації фальсифікованої продукції та проводяться інші необхідні слідчі дії.

Автор: Администратор сайта