У Харкові на хабарі погоріли посадовці оборонного підприємства. ФОТО

Фото:www.facebook.com/VladislavAbdula Фото:www.facebook.com/VladislavAbdula

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичних хабарах двох посадовців Державного підприємства «Завод імені Малишева».

Як повідомляє пресцентр СБ України, оперативники СБУ встановили, що начальник одного з відділів та його підлеглий — інспектор відділу, організували протиправний механізм вимагання та одержання грошей. Хабар вимагали від підприємців за надання їм в оренду приміщень оборонного заводу для ведення бізнесу. За оренду трьох приміщень складського і побутового призначення посадовці вимагали щоквартально сплачувати їм неправомірну вигоду. За це суттєво знижували комерсантам офіційну суму оренди.
СБУ затримала службових корупціонерів оборонного підприємства у робочих кабінетах після одержання чергового траншу за наступні три місяці. У кожного з фігурантів справи виявлена та вилучена частина хабара.Вирішується питання щодо повідомлення посадовцям про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.Читайте також: Виборчі перегони на Харківщині: поліція відкрила п'ять кримінальних проваджень