У Харкові затримали чиновників під час отримання хабара

Фото: ABCnews Фото: ABCnews
Двох співробітників фіскальної служби було затримано під час за отримання хабара у розмірі 20 тисяч доларів.

Як повідомили у ГУНПУ в Харківській області, зловмисників викрили 4 січня — начальник одного з відділів Державної фіскальної служби України в Харкiвськiй областi та старший оперуповноважений даного вiддiлу вимагали у підприємця гроші за нездiйснення слiдчих дiй в рамках наданого їм відповідного доручення одним зі слiдчих пiдроздiлiв. Вони були затримані правоохоронцями під час передачі грошей.


Хабарники були затримані співробітниками Відділу спецполіції ГУНП в Харкiвськiй областi спільно з працівниками Управління Служби безпеки України та Управління внутрішньої безпеки Територіальних органів в Харківській області Головного управління Державної фіскальної служби України, пiд процесуальним керівництвом військової прокуратури Харківського гарнізону.


Оперативні заходи здійснювалися в рамках досудового розслiдування за кримiнальним провадженням, відкритим за ч. 3 ст. 368 (приймання пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Наразі чоловіки затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За вчинення даного злочину їм загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

Микола Мельник